Ніч Святого Миколая

19  грудня  2014 р.  в нашому  дошкільному  закладі  пройшло
музично-театралізоване  дійство
"Ніч  Святого  Миколая"
В ніч на Миколая в небі чути срібні дзвіночки.  То на санчатах їздить Миколай і заглядає в кожне віконце: чи не обминули якої дитини. Для малят стає чарівною казкою, коли Миколай невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Бо знає Миколай , що тієї ночі всі мають бути щасливими. І ті, що дарують, і ті, що подарунки роблять. Бо найбільше щастя в житті – робити добро.  Колектив артистів  дитсадка   створили для  малят  чудове свято. Справжня казка панувала в залі.  Святий Миколай побажав дітям завжди наслідувати добро і вчинки Миколая! Діти знають,  щоб від Миколая подарунки отримати, треба бути чемними і слухняними. Діти розповіли Миколаю вірші, а юні артисти розіграли сценки, які спонукали маленьких глядачів до роздумів про добро, хороші вчинки, любов до рідних і близьких.